MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 13846638
nr 1384 6638
Pall
Höj och sänkbar. Höjd: 54cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:36:07
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)